8.11.2019
Hotel Marriott
al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa

Nowoczesne metody leczenia lekoopornych zaburzeń psychicznych.

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Naukowej poświęconej tematyce Lekoopornych Zaburzeń Psychicznych, która odbędzie się w dniu 8 listopada 2019 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.

Głównym założeniem Konferencji jest merytoryczna dyskusja wokół tematyki etiologii, diagnozowania oraz postępowania w lekoopornych zaburzeniach depresyjnych, a także wymiana aktualnej wiedzy na temat nowych kierunków badań naukowych oraz strategii i procedur terapeutycznych.

Nasza Konferencja ma także na celu stworzenie możliwości wymiany doświadczeń między polskimi ośrodkami akademickimi dotyczących terapii lekoopornych zaburzeń psychicznych oraz stworzenie możliwości do dyskusji naukowej na temat metod skutecznej pomocy pacjentom nie odpowiadającym na standardowe leczenie.

Prelegentami na konferencji będą wybitni specjaliści z dziedziny psychiatrii z całej Polski. Konferencja będzie podzielona na panele tematyczne, poświęcone różnym aspektom depresji lekoopornej a także nowoczesnym metodom jej leczenia.

Mamy nadzieję, że zaproszone grono wykładowców, a także dobór tematów poruszanych podczas Konferencji staną się inspiracją do dalszych prób stosowania w praktyce klinicznej najnowszych osiągnięć nauki, a merytoryczna dyskusja będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń.

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa na naszej Konferencji.

Opiekunem merytorycznym konferencji jest prof. dr hab. n. med. Marcin Wojnar.

Agenda konferencji

Organizator: CROS CRO Sp. z o.o.
Kontakt: +48 796 197 603
Email: konferencje@cros-cro.com
   
Rejestracja  
Forma rejestracji: on-line, telefonicznie, osobiście w szpitalu  
Opłaty:

200zł do 30.09.2019
230zł po 30.09.2019 i w dniu konferencji
 
     
Dane do przelewu:  
Firma: CROS CRO Sp. z o.o.  
  ul. 17 Stycznia 39 lok. 313  
  02-148 Warszawa  
Bank: Pekao SA  
Nr. konta 23 1240 6292 1111 0010 7255 6442  
Z dopiskiem: Konferencja Psychiatryczna  

Rejestracja

Proszę wpisać imię
Proszę wpisać nazwisko
Proszę wpisać stanowisko
Proszę wpisać specjalizację
Proszę wpisać miejsce zatrudnienia
Proszę wpisać telefon kontaktowy
Proszę wpisać adres email Adres email jest niepoprawny

Dane do faktury VAT

Administratorem Państwa danych osobowych będzie CROS CRO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rękodzielnicza 3, KRS 0000660653, REGON 366444101, NIP 5223082492. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia (rejestracji udziału w konferencji oraz ewentualnie rezerwacji noclegu) oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych (marketing bezpośredni swoich towarów i usług). W przypadku wyrażenia zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą mailową/zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingu bezpośredniego dane osobowe będą przetwarzane także w tym celu. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę (wysyłając żądanie na adres e-mail: konferencje@cros-cro.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Sponsor Złoty:  
Sponsorzy:     
Patronat medialny: